Plugins - - en to nl translation catalogue (71 entries)

en: No user data nor any information is collected while requesting this news feed.
nl: Er worden geen gebruikersgegevens noch enige informatie verzameld bij het opvragen van deze nieuwsfeed.

en: Restore ALL my original pictures
nl: Zet AL mijn originele foto's terug

en: Warning! By clicking the button below, you will restore all the original pictures, as before reSmush.it Image Optimizer installation. You will not have your pictures optimized! We strongly advice to be sure to have a complete backup of your website before performing this action
nl: Waarschuwing! Door op de onderstaande knop te klikken, zet je alle originele afbeeldingen terug, net als vóór de installatie van reSmush.it Image Optimizer. Je zal je foto's niet geoptimaliseerd hebben! We raden je ten zeerste aan om een volledige back-up van je site te maken voordat je deze actie uitvoert

en: Restore Media Library
nl: Zet mediabibliotheek terug

en: Remove backup files
nl: Backupbestanden verwijderen

en: We have found %s files ready to be removed
nl: We hebben %s bestanden gevonden die kunnen worden verwijderd

en: Keep these files and turn off "Do not preserve backups" option if you want to restore your unoptimized files in the future. Please <a href="%s" title="Should I remove backups? target="_blank">read instructions</a> before clicking.
nl: Bewaar deze bestanden en schakel de optie "Bewaar geen backups" uit als je je niet-geoptimaliseerde bestanden in de toekomst wilt herstellen. <a href="%s" title="Moet ik backups verwijderen? Target="_blank"> lees instructies </a> voordat ik erop klik.

en: Backup files can be removed.
nl: Backupbestanden kunnen worden verwijderd.

en: Will not preserve a backup of the original file (save space). <a href='%s' title='Should I remove backups?' target='_blank'>Read instructions</a> carefully before enabling.
nl: Bewaart geen backup van het originele bestand (bespaar ruimte). <a href='%s' title='Should I remove backups?' target='_blank'> Lees de instructies </a> aandachtig voordat je ze inschakelt.

en: Do not preserve backups
nl: Bewaar geen backups

en: Will preserve EXIF data during optimization
nl: Bewaart EXIF-gegevens tijdens optimalisatie

en: Preserve EXIF
nl: EXIF behouden

en: Disable of reSmush.it
nl: ReSmush.it uitschakelen

en: just now
nl: net nu

en: second
nl: tweede

en: minute
nl: minuut

en: hour
nl: uur

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: year
nl: jaar

en: Force re-optimize
nl: Forceer opnieuw optimaliseren

en: saved
nl: opgeslagen

en: Reduced by
nl: Afgenomen met

en: Optimize
nl: Optimaliseren

en: ago
nl: geleden

en: Last run :
nl: Laatste run :

en: Every
nl: Elke

en: Expected Frequency :
nl: Verwachte frequentie:

en: Cronjobs seems not to have run lately. Please read the following <a href="https://resmush.it/wordpress/howto-configure-cronjobs" target="_blank">instruction page</a> to install them correctly.
nl: Cronjobs lijkt de laatste tijd niet te hebben gelopen. Lees de volgende <a href="https://resmush.it/wordpress/howto-configure-cronjobs" target="_blank"> instructiepagina </a> om ze correct te installeren.

en: Cronjobs seems to have never been launched. Please install them by reading the following <a href="https://resmush.it/wordpress/howto-configure-cronjobs" target="_blank">instruction page</a>.
nl: Cronjobs lijkt nooit te zijn gelanceerd. Installeer ze door de volgende <a href="https://resmush.it/wordpress/howto-configure-cronjobs" target="_blank"> instructiepagina </a> te lezen.

en: We advice to disable Remush.it option "Process optimize on CRON" as long as Cron jobs are incorrectly set up.
nl: We adviseren om de optie Remush.it "Procesoptimalisatie op CRON" uit te schakelen, zolang Cron-taken niet juist zijn ingesteld.

en: Cronjobs are not correctly configured. The variable <em>DISABLE_WP_CRON</em> must be set to <em>TRUE</em> in <em>wp-config.php</em>. Please install them by reading the following <a href="https://resmush.it/wordpress/howto-configure-cronjobs" target="_blank">instruction page</a>.
nl: Cronjobs zijn niet correct geconfigureerd. De variabele <em> DISABLE_WP_CRON </em> moet worden ingesteld op <em> TRUE </em> in <em> wp-config.php </em>. Installeer ze door de volgende <a href="https://resmush.it/wordpress/howto-configure-cronjobs" target="_blank"> instructiepagina </a> te lezen.

en: Cronjobs seems incorrectly configured
nl: Cronjobs lijkt verkeerd geconfigureerd

en: Important informations
nl: Belangrijke informatie

en: Follow reSmush.it on Twitter
nl: Volg reSmush.it op Twitter

en: Visit resmush.it for more informations
nl: Bezoek resmush.it voor meer informatie

en: News
nl: Nieuws

en: No picture has been optimized yet ! Add pictures to your Wordpress Media Library.
nl: Geen afbeelding is nog geoptimaliseerd! Voeg afbeeldingen toe aan je WordPress Media Library.

en: Total images optimized :
nl: Totaal aantal afbeeldingen geoptimaliseerd:

en: Image optimized (including thumbnails) :
nl: Afbeelding geoptimaliseerd (inclusief thumbnails):

en: Attachments optimized :
nl: Bijlagen geoptimaliseerd:

en: Total reduction :
nl: Totale reductie:

en: Space saved :
nl: Ruimte bespaard:

en: Statistics
nl: Statistieken

en: List of files above 5MB
nl: Lijst met bestanden van meer dan 5 MB

en: picture is too big (> 5MB) for the optimizer
nl: afbeelding is te groot (> 5 MB) voor de optimalisatie

en: pictures are too big (> 5MB) for the optimizer
nl: afbeeldingen zijn te groot (> 5 MB) voor de optimalisatie

en: Files non optimized
nl: Bestanden niet geoptimaliseerd

en: Congrats ! All your pictures are correctly optimized
nl: Proficiat ! Al je afbeeldingen zijn correct geoptimaliseerd

en: Optimize all pictures
nl: Optimaliseer alle afbeeldingen

en: Optimize all pictures manually
nl: Optimaliseer alle afbeeldingen handmatig

en: This action will resmush all pictures which have not been optimized to the good Image Quality Rate.
nl: Met deze actie worden alle afbeeldingen opnieuw gemaakt die niet zijn geoptimaliseerd voor de goede beeldkwaliteit.

en: non optimized pictures
nl: niet-geoptimaliseerde afbeeldingen

en: There is currently
nl: Er is momenteel

en: Image optimization process can be launched <b>manually</b> by clicking on the button below :
nl: Het proces voor beeldoptimalisatie kan <b> handmatig </b> worden gestart door op de onderstaande knop te klikken:

en: These pictures will be automatically optimized using schedule tasks (cronjobs).
nl: Deze afbeeldingen worden automatisch geoptimaliseerd met planningstaken (cronjobs).

en: non optimized pictures will be automatically optimized
nl: niet-geoptimaliseerde afbeeldingen worden automatisch geoptimaliseerd

en: Optimize unsmushed pictures
nl: Optimaliseer ongestoorde afbeelding's

en: Will perform image optimization process through CRON tasks
nl: Beeldoptimalisatieproces uitvoeren via CRON-taken

en: Process optimize on CRON
nl: Procesoptimalisatie op CRON

en: Enable file logging (for developers)
nl: Bestandsregistratie inschakelen (voor ontwikkelaars)

en: Enable logs
nl: Logboeken inschakelen

en: Generates statistics about optimized pictures
nl: Genereert statistieken over geoptimaliseerde afbeeldingen

en: Enable statistics
nl: Statistieken inschakelen

en: All future images uploaded will be automatically optimized
nl: Alle toekomstige afbeeldingen die worden geüpload, worden automatisch geoptimaliseerd

en: Optimize on upload
nl: Optimaliseren bij uploaden

en: Default value is 92. The quality factor must be between 0 (very weak) and 100 (best quality)
nl: De standaardwaarde is 92. De kwaliteitsfactor moet tussen 0 (zeer zwak) en 100 (beste kwaliteit) liggen

en: Image quality
nl: Beeldkwaliteit

en: New!
nl: Nieuw!

en: Settings
nl: Instellingen

note: Description of the plugin
en: Image Optimization API. Provides image size optimization
nl: Image Optimization API. Biedt optimalisatie van afbeeldingsgrootte
